Pracovní setkání se zástupci IT firem

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR (MPSV ČR) vyhlásilo do konce roku 2014 stěžejní zadávací řízení na informační systémy zaměstnanosti a sociálních dávek.

Další zadávací řízení budou následovat i v roce 2015. Cílem je zajistit vývoj a provoz informačních technologií a systémů v souladu s architekturou Jednotného informačního systému práce a sociálních věcí.

O zhodnocení situace v IT a dalších plánech MPSV chce ministryně Michaela Marksová se svým týmem informovat odbornou IT veřejnost.  První setkání se zástupci IT společností, které proběhlo v srpnu roku 2014 ministryně považuje za zdařilé a užitečné a rozhodla se ho opakovat ve stejné podobě. Pracovní jednání bude opět otevřeno všem zástupcům IT firem, které o jednání projeví zájem a zaregistrují se.

Pracovní schůzka je otevřena zástupcům IT firem, které s ministerstvem již spolupracují nebo mají zájem a přizváni budou opět i zástupci médií. Pracovního jednání se za Ministerstvo práce a sociálních věcí zúčastní také náměstkyně ministryně pro informační technologie Iva Merhautová, vrchní ředitel Robert Baxa a oba ředitelé IT odborů.

Pracovní setkání se bude konat 3. února 2015 od 9 hodin ráno. MPSV upozorňuje, že s ohledem na kapacitu jednacích prostor může zastupovat jednotlivou společnost nebo jednotlivá média vždy pouze jedna osoba a celkový počet osob je omezen. Spolu s potvrzením o registraci bude potvrzeným účastníkům sděleno i místo konání pracovního jednání.

Kategorie: 
Hodnocení: 
5

HaSIM newsletter

Mějte přehled o našich novinkách!